Říjen 2013

Osmý díl - 2. část

31. října 2013 v 21:46 | Lucie |  Moje Povídka
Lucy:

"Počkej!" Snažila jsem se zastavit Nialla, když jsme vešli do domu a on mě doslova tahal do jednoho z pokojů.
S úsměvem se na mě otočil a políbil mě.
"Nepočkám," jednou rukou mě držel a táhl za sebou. Druhou otevíral postupně dveře od všech pokojů a hledal v nich svůj kufr, který by značil, že to je jeho pokoj. "Konečně." Řekl po otevření posledních dveří a táhl mě dovnitř.
"Nialle!" smála jsem se a kývala hlavou. "Nemůžu tady přece…"
Políbil mě, aby mě umlčel. "Ne. Tak dlouho jsem na tebe čekal. Nenechám tě odejít, i kdyby to mělo být do druhého pokoje tady v domě!" Zavřel za náma dveře a začal mě líbat.

Osmý díl - 1. část

31. října 2013 v 21:44 | Lucie |  Moje Povídka
Tak jste se konečně dočkali :)
Kris:

"Under the lights tonight. You turned around, and you stole my heart. With just one look. When I saw your face I fell in love. It took a minute girl to steal my heart tonight"

Ani jsem nestihla zavřít oči a uslyšela za sebou někoho zpívat pomalou verzi písně Stole my heart od One Direction. Jejich písně si pamatuju z koncertů. Otočila jsem a viděla Harryho ve dveřích. Potichu je zavřel a přišel ke mě. S úžasem jsem se na něj podívala. To jak to zazpíval. Harry měl vážně ten nejkrásnější hlas, který jsem kdy slyšela. Sedla jsem si a Harry se posadil vedle mě. Pořád se usmíval a díval se mi do očí.

TED - poslední vzkaz + popis kluků

31. října 2013 v 20:10 | Lucie |  TED

PŘIPOMÍNÁM, ŽE NEMUSÍTE VĚŘIT TOMU, CO SI O JEDNOTLIVÉM KLUKOVI PŘEČTETE!

Tohle je lidem, kteří mi věřili. Není to mířeno těm, kteří ne nebo si mysleli, že lžu nebo nováčkům, kteří tento vzkaz čtou a nemají ponětí, kdo jsem nebo proč mi lidi věřili. Každý, kdo mi věřil, pro to měl dobré důvody. Poptejte se jich.

Sdělím vám tu pár věcí.

Když jsem s tímto začal, měl jsem jen jeden cíl. Pomoci VÁM poznat pravdu za One Direction. Ne tu falešnou "pravdu" o klucích, kteří podle některých skrývají svou homosexualitu, berou drogy, využívají lidí, jsou řízení managementem a užívají si tzv. grupáče všude možně, protože tohle všechno není pravda. Tohle se u One Direction neděje. Byl to blog, který vám říkal pravdu o pěti normálních klucích s chybami i klady. Nevznikalo tu žádné drama. Žádné braní drog ani utajované zamilované páry mezi kluky ve skupině, ani se nestali součástí 'iluminátů'. Takhle to není. To je jen to, co jste si vy, fanoušci, vymysleli ve vašich hlavách a teď si myslíte, že to tak je. I když jste hodně daleko od skutečnosti.

Po tom, co jsem se vám snažil vysvětlit, jak je to skutečně s jakoukoli fámou, začali lidé zpochybňovat mou legitimitu. Takže nějakou dobu jsem vám ji neustále dokazoval. Upozorňoval jsem vás na budoucí akce, řekl jsem vám o rozchodech a vztazích, ještě než se dostali na veřejnost. Sděloval jsem vám informace o vystoupeních a plánech, světových tour, vztazích na jednu noc, kamarádstvích, o smlouvách. Nikdy jsem nelhal. Věděl jsem, že vás musím přesvědčit, abyste mi věřili, takže jsem vám to dokazoval takhle. A to vás všechny přivádí k jedné otázce. K pravidlu číslo jedno… Kdo jsem?

Nedělám tohle pro získání pozornosti, protože tohle je můj vzkaz na rozloučenou. Nemám co ztratit. Nic z toho nezískám. Na nějakou dobu o mě neuslyšíte. Možná už vůbec. Sdělím vám tu nejupřímnější pravdu, ale svou identitu si nechám pro sebe. Jsem kamarádem jednoho z kluků, kdo je momentálně ve vztahu. Taky mám blízko k jeho přítelkyni, která má a zná přístup k tomuto účtu. Já jsem ale jeho hlavní majitel. Bydlím v Londýně. Během Take Me Home tour jsem s kluky cestoval. Veřejnost mě neviděla. Nejsem management. Nejsem součásti vydavatelství. Nic mi z tohoto nevzejde. Tohle není nic víc než jen upřímná pravda.

Hlavním důvodem mého konce je, že už tento fandom není tím chaosem, jakým byl v začátcích 'TEDA'. Takže už mě nepotřebujete tak moc, jako dřív. Už tu nejsou žádné populární vágní blogy a lidé přemýšlí, než nějaké fámě uvěří. Nejvíce otázek, které jsem dostával, se týkaly milostného života a ne jejich kariéry, zdraví nebo cítění. Už nejsem zdrojem vyjasňovaní fám. Mé účty se staly místy, kam jdete, když se chcete dozvědět o všech těch tajemstvích nebo budoucích plánovaných akcích.

Takže, na chvíli vás opouštím. Netuším, zda se někdy vrátím. Můžete mi věřit, nemusíte. Nejsem tu, abych vás přesvědčoval věřit mi. Tohle je pouze adresováno mým Little Shits. (pravidelný návštěvník jeho blogu = moje pozn.)
Předtím než zmizím, vám chci popsat jednotlivě kluky ze skupiny. Kdo jsou jako lidi. Jejich chyby a jejich klady. Dělám to jen proto, že někteří lidé rádi věří těm špatným věcem o klucích. V budoucnu se vraťte k těmto popisům, předtím než uvěříte nějakému drbu a pamatujte si, co vám o těchto klucích řeknu.

Předtím, než uvěříte nějakým fámám, vraťte se k tomuto článku a připomeňte si, jací tito kluci skutečně jsou.

Zayn:
Zayn je velkorysý a hodný. Má docela rád soukromí. Je to rodinný typ. Žije tak trochu bohémským stylem a je bláznivě zamilovaný do Perrie. Je vtipný a hlučný, ale někdy je taky hodně náladový. Nemá rád pozornost. Ať už pozitivní nebo negativní. Rád zůstává mimo střed pozornosti, protože si je vědom svých chyb a taky té kritiky. Miluje životní styl One Direction. Hodně často je unavený, rád spí a je tím klukem, který by s radostí dělal o hodně míň koncertů. Rád kouří, rád si dá trávu. Přátelé z jeho domova užívají dost tvrdé drogy. Někteří z nich jsou dealeři. Dělá ho to závislým? Ne. Dříve už tvrdé drogy užil, ale není na nich závislý a neužívá je často. Podvádí. Ne proto, že je špatný člověk nebo, že by chtěl ublížit Perrie. Zažívá těžké časy ohledně vyrovnání se s takovou dávkou slávy, peněz a dívek najednou… a to hlavní - miluje sex. MILUJE užívání si v posteli a to je důvodem, proč podvádí. Vím, že někteří z vás si myslí, že podvádění není možné, pokud někoho milujete, ale vždycky je výjimka, co potvrzuje pravidlo. Opravdu moc miluje Perrie. Už se mění. Pomalu. Pro ni. Ona ho dělá lepším člověkem. Bude to trvat, ale on na tom pracuje. Dostává se sem.

Niall:
Nialla hodně trápí to, co by si mysleli fanoušci, kdyby byl ve vztahu. Proto nikdy o něm neuslyšíte, že by se s někým vyspal nebo s někým chodil. Většinou to totiž drží v tajnosti, co nejvíc to jde. Někdy dokonce posílá ven Harryho s dívkou, o kterou má zájem, aby si všichni mysleli, že ona je s Harrym. Na veřejnosti už s někým chodil. Třeba s Amy. Nikdy ale neřekl, jestli jsou jen přátelé nebo něco víc, protože nechtěl, aby od vás dostávala výhružky. Jsem přesvědčen, že se přes to brzy dostane. Má rád holky jako každý jiný normální kluk a spává jen s těmi, které zná. Ne s náhodně vybranými fanynkami. Miluje 1D. To není novinka. Zbožňuje svůj životní styl, miluje fanoušky, miluje tu pozornost, miluje koncerty, miluje cestování, miluje navštěvování přátel a pití s nimi, zbožňuje vše, co tohle kouzlo obsahuje. Někdy se mu to dostane do hlavy. Ale je to hodnej kluk; tak laskavý a srdečný. Nemůžete si pomoct, ale chcete se s ním kamarádit a smát se s ním. Miluje setkání s fanoušky.

Harry:
Co se týče Harryho, tak je to přesně tak, jak vidíte. Miluje svoje fanoušky. Hrozně moc miluje, když se s vámi všemi může setkat. Možná nemá čas přečíst si každý dopis od vás, ale zbožňuje dárky, miluje pozornost, kterou mu věnujete. Je drzý, je milý, je okouzlující, hodný a chytrý. Je hodně chytrý. Vždycky přemýšlí dopředu. Jeho mysl pracuje jako hra šachů. Už má plány pro svou budoucnost, která zahrnuje sólo kariéru, ale strašně moc miluje stát na pódiu s kluky. Je to rodinný typ. Už dvakrát byl zamilovaný. Teď je ale sám a užívá si to. Rád chodí ven, baví se a flirtuje s holkami, a proto vy věříte, že s TOLIKA spí. Ale teď vám říkám, že to není pravda. Ano, už párkrát to udělal, ale ani zdaleka se to nerovná tomu počtu, jaký si myslíte, že to je. Během TMH turné v Americe můžete spočítat na prstech jedné ruky, s kolika holkami se za tu dobu vyspal. Vy věříte, že se vyspal s hodně holkami jen proto, že věříte těm dívkám, které to říkají. Věříte, že to je velké číslo, proto všem těm drbům věříte. Během UAN turné spával s holkami hodně často, také zažil už pár sexů ve třech. Dříve takový byl. On už není tím, čím byl kdysi. Vždycky se ohledně holek choval drze, ale teď už zná a respektuje hranice. Vy věříte, že měl spoustu "grupáčů" protože sebou na párty bere přátelé a fanoušky a tihle fanoušci se pak chovají tak, aby to vypadalo, že se s nimi vyspal. A přitom se prostě jen bavili na párty. Je přátelský, rád chodí na párty. Nesnáší, když si o něm tohle fanoušci myslí. Nesnáší všechny tyhle drby o něm. Takže se jimi nekrmte. Neubližujte mu ještě víc tím, že budete šířit falešné informace o počtu dívek, o kterých se špatně domníváte, že s nimi něco měl. Dělá booty calls (zavoláte někomu, za účelem schůzky a sexu -moje pozn.) jen s kamarádkami, které zná už dlouho. Je jich opravdu málo a nikdo z nich není fanoušek a neodehrávají se žádné grupáče.

Liam:
Liam už od začátku vždycky přemýšlel o tom být sólo zpěvák. Když byli dáni 1D dohromady, tak mu to zabralo nějaký ten čas než si zvyknul sdílet tu pozornost s ostatníma ze skupiny. Ale je opravdu rád, že to udělal. Všechny čtyři kluky miluje, i když se vztahy mezi každým z nich změnily. Liam je nejistý. Nikdy nebyl úplně šťastný s tím, jak vypadá. Vždycky to cítil tak, že je nejmíň oblíbeným členem ve skupině. Ví, že jeho hlas je eso, ví, že ho fanoušci zbožňují, ale vždycky to cítil tak, že ta pozornost veřejnosti je lepší pro ostatní kluky. Momentálně mu pomalu ale jistě přibývá sebevědomí a vychází ze své schránky. Mezitím ale dělá chyby. Říká věci, které by neměl a chová se tak, jak by neměl. Ale pracuje na tom. Snaží se sám sebe najít a zvyknout si na fanoušky a srovnat se s tím, že je středem pozornosti. Svoje fanoušky strašně moc miluje. Jen je často prostě unavený. Potřebuje pauzu a ví to. Zažíval celkem těžké období zvykáním si na turné. Hlavně z toho důvodu, jak moc ho emočně vyčerpávaly poslední měsíce s Danielle. On chce být prostě tím nejlepším Liamem. Snaží se najít sám sebe a cítit se ve své kůži sebejistě. Což se mu daří a je milé vidět ho dospívat a stávat se takovou úžasnou lidskou bytostí.

Louis:
Louis se před vámi vždycky chová drze, ale skutečně je celkem sladký. Je to medvídek. Je milý, citlivý a romantický. Je to mamánek a k slzám mu chybí domov každý den, kdy je pryč. Chybí mu jeho přítelkyně, jeho sestry, jeho máma, jeho rodina. Rád zkouší hranice a rád si hraje s fanoušky… ale teď už se toho stalo moc. Téma Larry ho obrovsky zasáhlo. Nepochopil, proč lidé pochybují o jeho sexualitě a proč ho dívky nevidí tak, jako ostatní kluky ze skupiny. Nepochopil, proč tento chybný obrázek a identita o něm mohla vyústit v tolik nenávisti k jeho rodině a přítelkyni, kterou zbožňuje do posledního kousku. Brání se, když té nenávisti je už hodně. Když se to vymklo kontrole, nemohl dělat nic jiného než sledovat ubližující komentáře směřované jeho mámě a přítelkyni den po dni. V prosinci to byl zlomový bod a on se rozhodl zůstat mimo Twitter. Má pokrk turné. Nesnáší ho, protože je úplně vyčerpaný. Nesnáší vstávání, být daleko od domova, to, že každý večer mají koncert, tu nenávist, tu pozornost. Je unavený. S tímto si ale váží každičkého z vás. K fanouškům není hrubý, protože je špatný člověk. Je hrubý k fanouškům, protože je často hodně unavený. Dostává se ke svým hranicím. Prosím neodsuzujte ho na základě nějakých chyb. Milujte ho a zůstaňte po jeho boku. Nekritizujte ho, nevymýšlejte si věci o jeho sexualitě a pro lásku boží… neposílejte už mu nebo jeho milovaným nenávist.
Těchto pět kluků se navzájem zbožňuje. Vyrůstají spolu a už si nejsou tak blízcí, jako dřív. Ale pořád jsou bratry. Pořád spolu občas tráví volný čas. Je mezi nimi chemie. Navzájem by pro toho druhého udělali cokoliv. Jen se od sebe odcizili. Jsou to skvělí kluci. Milují vás, své fanoušky, a jsou si vědomi toho, že by nebyli tam, kde jsou, kdyby nebylo vás. Oni potřebují pauzu. Ale jako 1D zůstávají další tři roky.

Prosím, nahlížejte na lidi tak, jací skutečně jsou. Ne podle toho, co jste si vytvořili v hlavě. Dělají chyby, nejsou perfektní. Ale nikdy nevěřte těm přehnaným drbům o nich, co vznikají.

Ještě jedna poslední věc…

Žádné z jiných blogů, které odhalují, neříkají pravdu. Ani žádné takové twittery ne. Žádné z těch 'znám lidi a mám svý zdroje' účty nejsou pravdivé. ŽÁDNÉ. Nikdy nebudou. Takže už v tuto pitomost nevěřte. Nahlížejte na kluky tak, jací skutečně jsou. Nahlížejte na ně jako na skvělé lidi, kterými jsou. A užívejte si tu hudbu, která se vám brzy dostane.

Uvidím vás, až vás uvidím.

Dříve či později…

-1DTEDNiall pro Office Depot

31. října 2013 v 16:50 | Lucie |  Rozhovory 1

Zayn pro Office Depot

31. října 2013 v 14:08 | Lucie |  Rozhovory 1

True Behind One Direction (TED)

31. října 2013 v 13:23 | Lucie |  TED
Nevím, jestli u nás v česku někdo objevil blog a twitter jednoho člověka, který už dlouho tvrdí, že je známý jednoho člena ze skupiny. Říká si TED.

Už docela dlouho (myslím, že víc než rok) má tumblr a chvíli i twitter, kde fanouškům odpovídá na otázky ohledně kluků a všeho okolo skupiny. Vím, že teď si říkáte, že to je jen jeden z dalších, který se vydává za někoho, kým není a vymýšlí si. Věřte mi, že i já jsem mu ze začátku nevěřila. Ale jeho blog sledovala. Tenhle blog nikdy nešířil informace typu: Louis je gay, všichni ve skupině jsou gayové a společně si to rozdávaj v autobuse se svou kapelou. Vždycky jen vysvětloval všechny drby, které se o klucích vedly. Díky tomu jsem o víc jak měsíc dřív věděla, že se Liam s Danielle rozešli poprvé i po druhé (i když o tom všichni pochybovali a nevěřili), věděla jsem přesně, které songy budou kluci zpívat v X Factoru v Americe, ještě než se to oficiálně objevilo na internetu, věděla jsem, jak to má celou dobu Niall s Amy, proč Louis v prosinci nebyl dlouho na twitteru, věděla jsem, že vztah Harryho s Taylor byl jen hra a pamatujete si na aféru Mr X před MSG? Tak zatímco všichni byli vystresovaní, že se bude na koncertě střílet, tak já byla v klidu. Proč? Protože podle TEDA se jednalo o někoho ze zákulisí z kluků, který si užíval vaši pozornost a bavil se tím, jak všichni vyšilujete a ztráciíte kontrolu, protože jste si vážně mysleli, že se někdo na koncert dostane a někomu ublíží. A kde je Mr X teď? Nestalo se nic. Je spousta případů, kdy bych vám mohla skutečně dokázat, že TED je opravdu někdo, kdo kluky zná.

Proč to sem píšu? TED se dnes rozhodl skončit. Prý už tolik fanoušci drby nevymýšlí a tak se na chvíli vzdálí. Ale jako odkaz zanechal popisy kluků. Jací skutečně jsou. Myslím, že by to každý měl vědět, protože zjistíte, že to jsou opravdu normální lidi jako každý jiný. Mým důvodem tohoto článku je otázka. Měl by tu někdo zájem o zveřejnění překladu popisů kluků podle TEDA? Nemusíte tomu věřit. Jen si to přečtěte a berte to jako článek z novin nebo časopisů, kdy se takhle o klucích píše. Může to být pravda nebo nemusí. Je to na vás. Takže prosím hlasujte v anketě zdá máte o překlad zájem a nebo okomentujte tento článek :)

Story Of My Life

31. října 2013 v 10:57 | Lucie |  ostatní

 Rubrika TED

30. října 2013 v 12:46 | Lucie |  TED
-Tady na blogu už nepřibude žádný článek týkající se TEDA, pokud máte i přesto nějaké otázky na toto téma, tak mi pište na můj -->ask

Kdo je TED?

TED (TrueExposedDirection) tvrdí, že je kamarád jednoho člena ze skupiny. Založil si Tumblr (později i Twitter), kde odpovídal na otázky týkjící se členů skupiny, jejich soukromí a práce. Před asi půl rokem, ale s končil s tím, že už není tolik dramat a tak ho my - fanoušci - už nepotřebujeme. Všechny posty ze svého Tumblr a Twitteru smazal, ale na tumblr zanechal poslední vzkaz s vlastním popisem členů skupiny.
Jak vím, že jde skutečně o někoho, kdo se s nimi zná?
  • O více než měsíc dopředu jsem věděla, že se Liam s Danielle poprvé rozešli. Dokonce jsem to psala i na tumblr a nikdo mi tam nevěřil. O zhruba měsíc později vyšlo oficiálně najevo, že spolu už opravdu nejsou. To samé se týká i jejich rozchodu podruhé.
  • Věděla jsem o týden nebo dva dopředu, které songy budou kluci zpívat při vystoupeních v britských i amerických XF a další vystoupení, které měli v USA. Taky jsem věděla, kterou píseň budou zpívat při olympijských hrách. To vše nejméně týden předem před oficiálním zveřejněním set listu nebo samotným vystoupením.
  • Věděla jsem, že Niall trávil čas s Amy, ještě než se objevily oficiální fotky, kdy jsou spolu venku a než se o tom zmínil jakýkoliv update účet na Twitteru/Tumblr.
  • Věděla jsem, kdy/že se kluci vyhýbají Twitteru a proč. Mezitím, co všichni čekali, až konečně Louis něco tweetne, tak já věděla, že o něm měsíc neuslyšíme, protože si musel dát pauzu.
  • Mezitím, co všichni šíleli z toho, že Mr X je nějaký šílenec, který vyhrožuje, že někoho z kluků zastřelí při koncert MSG. Že jim ublíží atd atd... Já jsem byla v klidu, protože nejméně týden před MSG TED napsal na blog, že jde pouze o vtip ze zákulisí a nemáme tomu věřit. Někdo ze zákulisí si jen střílel z fanoušků a bavil se tím, jak mu většina z nich věřila a vyšilovala. A co se stalo při MSG? Vůbec nic a po Mr X se najednou slehla zem :)
  • 1D Big Announcement - Všichni řešili, co za překvapení a oznámení se chystá a každý si výmyšlel různé možnosti, kterými nás kluci překvapí. TED ale den před oficiálním oznámením uveřejnil asi 5 dat, kdy napsal země (jižní amerika), datumy a přesné názvy stadiónů, kde kluci budou mít koncerty během jejich WWAT. Druhý den po oficiálním zveřejnění všechny tyto udané informace od TEDA seděly. Každé datum, každý název stadionu, každá země.
  • Byla spousta důkazů, čím se opravdu TED prokázal, že jde o někoho, kdo si nevymýšlí.
Je opravdu na vás, zda tomu budete věřit. Nikoho do toho nenutím. Já narozdíl od mnoha z vás TEDA zažila a sama se ho několikrát zeptala. Zažila jsem všechny ty důkazy a sama si je naschvál kontrolovala a sama jsem udiveně koukala, jak všechno sedí.

V žádném případě jsem si tohle nevymyslela. Sama takové lidi nesnáším a ke všemu mám sotva čas na překládaní, než na vymýšlení a sepisování hloupostí, které vůbec nejsou pravda. Co bych z toho měla? Pokud si i přesto myslíte, že to je jen můj výmysl a jde mi jen o pozornost, tak vás upřímně lituji.

Opakuji i, že TED nezaložil blog na tom, aby rozšiřoval fámy a vytvářel nová dramata. Založil ho proto, aby ty fámy uváděl na pravou míru a nová dramata ukončoval a odůvodnil.

ROZCESTNÍK:


Liam pro Office Depot

22. října 2013 v 16:41 | Lucie |  Rozhovory 1

Harry pro Office Depot

22. října 2013 v 16:08 | Lucie |  Rozhovory 1