Rubrika TED

30. října 2013 v 12:46 | Lucie |  TED
-Tady na blogu už nepřibude žádný článek týkající se TEDA, pokud máte i přesto nějaké otázky na toto téma, tak mi pište na můj -->ask

Kdo je TED?

TED (TrueExposedDirection) tvrdí, že je kamarád jednoho člena ze skupiny. Založil si Tumblr (později i Twitter), kde odpovídal na otázky týkjící se členů skupiny, jejich soukromí a práce. Před asi půl rokem, ale s končil s tím, že už není tolik dramat a tak ho my - fanoušci - už nepotřebujeme. Všechny posty ze svého Tumblr a Twitteru smazal, ale na tumblr zanechal poslední vzkaz s vlastním popisem členů skupiny.
Jak vím, že jde skutečně o někoho, kdo se s nimi zná?
  • O více než měsíc dopředu jsem věděla, že se Liam s Danielle poprvé rozešli. Dokonce jsem to psala i na tumblr a nikdo mi tam nevěřil. O zhruba měsíc později vyšlo oficiálně najevo, že spolu už opravdu nejsou. To samé se týká i jejich rozchodu podruhé.
  • Věděla jsem o týden nebo dva dopředu, které songy budou kluci zpívat při vystoupeních v britských i amerických XF a další vystoupení, které měli v USA. Taky jsem věděla, kterou píseň budou zpívat při olympijských hrách. To vše nejméně týden předem před oficiálním zveřejněním set listu nebo samotným vystoupením.
  • Věděla jsem, že Niall trávil čas s Amy, ještě než se objevily oficiální fotky, kdy jsou spolu venku a než se o tom zmínil jakýkoliv update účet na Twitteru/Tumblr.
  • Věděla jsem, kdy/že se kluci vyhýbají Twitteru a proč. Mezitím, co všichni čekali, až konečně Louis něco tweetne, tak já věděla, že o něm měsíc neuslyšíme, protože si musel dát pauzu.
  • Mezitím, co všichni šíleli z toho, že Mr X je nějaký šílenec, který vyhrožuje, že někoho z kluků zastřelí při koncert MSG. Že jim ublíží atd atd... Já jsem byla v klidu, protože nejméně týden před MSG TED napsal na blog, že jde pouze o vtip ze zákulisí a nemáme tomu věřit. Někdo ze zákulisí si jen střílel z fanoušků a bavil se tím, jak mu většina z nich věřila a vyšilovala. A co se stalo při MSG? Vůbec nic a po Mr X se najednou slehla zem :)
  • 1D Big Announcement - Všichni řešili, co za překvapení a oznámení se chystá a každý si výmyšlel různé možnosti, kterými nás kluci překvapí. TED ale den před oficiálním oznámením uveřejnil asi 5 dat, kdy napsal země (jižní amerika), datumy a přesné názvy stadiónů, kde kluci budou mít koncerty během jejich WWAT. Druhý den po oficiálním zveřejnění všechny tyto udané informace od TEDA seděly. Každé datum, každý název stadionu, každá země.
  • Byla spousta důkazů, čím se opravdu TED prokázal, že jde o někoho, kdo si nevymýšlí.
Je opravdu na vás, zda tomu budete věřit. Nikoho do toho nenutím. Já narozdíl od mnoha z vás TEDA zažila a sama se ho několikrát zeptala. Zažila jsem všechny ty důkazy a sama si je naschvál kontrolovala a sama jsem udiveně koukala, jak všechno sedí.

V žádném případě jsem si tohle nevymyslela. Sama takové lidi nesnáším a ke všemu mám sotva čas na překládaní, než na vymýšlení a sepisování hloupostí, které vůbec nejsou pravda. Co bych z toho měla? Pokud si i přesto myslíte, že to je jen můj výmysl a jde mi jen o pozornost, tak vás upřímně lituji.

Opakuji i, že TED nezaložil blog na tom, aby rozšiřoval fámy a vytvářel nová dramata. Založil ho proto, aby ty fámy uváděl na pravou míru a nová dramata ukončoval a odůvodnil.

ROZCESTNÍK:

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama