Šestý Díl - 2. část

17. října 2013 v 12:24 | Lucie |  Moje Povídka
Zrovna jsme seděli v boxu a odpočívali po tancování, když opět začala hrát pomalá hudba. Po tom, co se Harry vrátil tak po chvíli zase odešel. Lucy seděla mezi Louim a Niallem. Dobře se bavili. Pozorovala jsem jak na ni oba hledí. Nemohla jsem tomu uvěřit. Nevím, koho z nich mi má být líto víc. Liam se taky někam vytratil. Když jsem pozorovala ty tři tak mě najednou někdo chytil za ruku a vytáhl na parket. Po chvíli jsem se dívala přímo do očí Zaynovi. Ten taky nebyl moc střízlivý.


"Konečně tě mám dnes pro sebe." řekl, když mě vytáhl na parket.
"Mohl jsi mě mít celou dobu, kdybys tak nevyváděl." řekla jsem mu přímo od plic.
"Omlouvám se." zastavil se najednou a hleděl mi přímo do očí. "Choval jsem se jako blbec. Včera jsem to přehnal a stejně tak i dneska. To, co jsem ti řekl, beru zpátky." chytl mě kolem pasu. Ale vážně si myslí, že mu jen tak odpustím?
"Já nevím," nezmohla jsem se navíc. "Vážně ke mě něco cítíš? Je těžký tomu uvěřit, Zayne." stáli jsme uprostřed parketu naproti sobě. Hrála pomalá hudba a kolem nás tancovala spousta zamilovaných párů.
"Ano, Kris. Vážně tě mám rád." sklonil ke mě ještě víc hlavu. "Mám tě tak rád, až z toho dělám tyhle blbosti a když už tě skoro mám, tak tě ztratím." pohladil mě po tváří a já se najednou cítila… šťastně? Nemohla jsem si pomoct a okamžitě jsem ho políbila. Po chvíli jsme se na sebe podívali. Zayn se usmál jeho nejroztomilejším úsměvem a já měla pocit, že na místě roztaju. Chytil mě do náruče a celou píseň jsme protancovali v objetí a polibcích. Musím přiznat, že tohle byl po dlouhé době úžasný večer. Ten se ale změnil, když píseň skončila. Zayn mě s úsměvem chytil za ruku a vedl mě zpátky k ostatním. Ale najednou se mě pustil. Otočila jsem se a viděla, že ho nějaká holka bere za rameno a otáčí ho k sobě.
"Zayne!" řekne šťastně a vrhne se mu kolem krku.
"Tatjo?" Zayn řekne při tom obejmutí. Okamžitě se od ni odtrhne a podívá se na mě. Podívám se na něj a pak na 'Tatju.' Je to jedna z tanečnic, která vystupuje v jejich novém klipu. Matně si ji pamatuji z rána.
"Hledám tě už dlouho! Co se stalo? Včera jsi mi psal, že…" přerušila, když zjistila, že stojím vedle Zayna.
"Takže, to bylo to, jak jsi mě včera nevnímal a koukal do mobilu?" podívala jsem se na Zayna. Nebyla jsem naštvaná jako spíš zraněná. Tatja pozorovala celý náš rozhovor.
"Kris," chytl mě za ruku. "Není to tak, jak to vypadá." díval se na mě lítostivým pohledem.
"Ne!" vytrhla jsem se mu z rukou. "Protože, přesně tak to vypadá. Že se nestydíš! Povídat mi tady o tom, že ke mě něco cítíš a mezitím tady…" ukázala jsem na Tatju.
"Víte co. Chci najít ještě někoho." vytratila se Tatja. Ani jsem se na ni nepodívala. Sledovala jsem pořád Zayna.
"No tak. Poznal jsem ji včera, jen jsme se bavili. Nic víc. Je to jen známá." přibližoval se ke mě a chtěl mě obejmout.
"Nech mě!" vytrhla jsem se mu ze sevření a zasmála se. "Ty si snad myslíš, že jsem úplně blbá a skočím ti na to?" zakroutila jsem hlavou a utekla od něj za ostatníma. V boxu byl Niall s Lucy. Naproti nim seděl Louis s Liamem. Sedla jsem si rychle vedle Lucy, tak aby si nikdo nevšiml jak jsem naštvaná. Naštěstí jim to jejich stav ani nedovoloval.
"Co se stalo?" podívala se na mě Lucy.
"Nic." utírala jsem si slzy, které mi cestou z parketu vyhrkly.
"Tak proč brečíš?" pokračovala.
"Nic se nestalo, dobře?" vyjela jsem na ni. Věděla jsem, že když je opilá, tak to všechno bere jinak, než za střízliva. No, kdo ne? Zítra ji o tom řeknu.
"Dobře, promiň." mávla kolem sebou rukou a otočila s k Niallovi. Vypadala tak nějak šťastně.
"Babe!" zvedl se najednou Niall, když k nám přišla nějaká holka. Samantha! Niall k ni okamžitě přiběhl, objal a políbil. Podívala jsem se na Lucy. Pozorovala je a pak sklonila hlavu k zemi.. Niall si pak se Samanthou sedli naproti nám.
"Chyběla jsi mi." slyšela jsem, jak ji pořád opakoval.
"Ty mě taky." bavili se jako normální zamilovaný pár.
"Jdu si pro pití." řekla mi Lucy, zvedla se a odešla. Nikdo si toho ani nevšiml. Jen Liam, který si za mnou okamžitě přisedl a zeptal se mě na ni.
"Já nevím. Už dlouho ji nepoznávám od tý doby, co ji John praštil." krčila jsem rameny a všimla jsem si, že nás Louis poslouchá.
"Nechápu, co na něm pořád vidí." přisedl si z druhé strany.
"Jo. Taky jsem se ji na to už několikrát ptala. Ale vždycky dostanu jednu a tu samou odpověď. Já ho neznám tak dobře, jako ona." zasměju se na oba.
"Heh, to je vtip?" opře se Louis o sedačku a podepře si bradu.
"Proč?" podívám se na něj. On se podívá na Liama. Ten kýve nesouhlasně hlavou. Pak pokrčí rameny.
"Podle toho, co jsem včera viděl - co jsme včera viděli všichni - ho Lucy moc asi nezná." dokončil a Liam se chytil za hlavu.
"O čem to mluvíš?" udeřila jsem na něj. "Co jste viděli?"
"Když jsme se včera seznamovali s těmi tanečnicemi pro náš klip…" začal vysvětlovat a já jen kývala souhlasně hlavou. "Tak jsme pak šli sem do klubu. No a John tady byl…" mával kolem sebe rukou. Liam pořád naznačoval, ať mlčí.
"A?" dělala jsem, že gesta Liama nevidím.
"No s jednou z nich se tu spustil." ukázal směrem k parketu. "Nejdřív se spolu jen tak bavili u baru, pak spolu tančili a pak skončili v jednom z boxů. Potom se oba vytratili." pousmál se. "Vůbec nevěděl o světě. Byl úplně mimo. Nikoho z nás nepoznal. Teda kromě Nialla."
"Co bylo s Niallem?"
Teď začal mluvit Liam. "No. Niallovi se nelíbilo, jak se John choval. Kvůli Lucy. Jak jinak. Byl strašně naštvanej. Říkali jsme mu ať to tak nechá být, ale on si v těchto věcech prostě nedá říct. Než jsme se stačili otočit, tak Niall stál před Johnem a začal mu nadávat. John mu nato dal pěstí. Okamžitě jsme přiběhli a dostali ho od něho."
"Proč jste nic neřekli?" vyjela jsem po obou. Pořád jsem nevěřila svým uším.
"John mu dal jasně najevo, že jestli tohle Lucy vyžvaní, tak že to skončí ještě hůř." ozval se znova Louis.
"Vím, že chceš říct, že jsme mu neměli věřit. A taky ne. Nevěříme mu. Ale přesto jsme Niallovi řekli, aby Lucy neřekl ani slovo. Že je to jejich věc a on se do toho nemůže motat. Niall o tom nejdřív nechtěl ani slyšet, ale přemluvili jsme ho." dořekl Liam a ve mě to vřelo.
"Udělali jste pěknou blbost! Takovou věc přece nemůžete před nikým tajit!" zvedla jsem se. Louis i Liam na mě zmateně koukali. Nesouhlasně jsem zavrtěla hlavou, když v tom se u nás objevila Lucy se slzami v očích.

Následující díl -->

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte zájem o další díly této povídky?

Ano 100% (110)
Ne 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama