Prosinec 2013

24. díl

29. prosince 2013 v 21:32 | Lucie |  Moje Povídka
Tento díl je trochu kratší, ale jelikož jsem dnes přidala předešlý díl dlouhý, tak vám to snad moc vadit nebude :)

Lucy:
"Lucy?"
Stál naproti mě Louis, když jsem dopoledne vycházela z pokoje Nialla. Věděla jsem, že až se vzbudí, bude potřebovat vodu.
Protáhla jsem se se zívnutím a zavřela dveře pokoje.
"Dobré ráno," s mírným úsměvem jsem ho pozdravila.
"Dobré," přeměřil si mě pohledem. "Jak mu je? Byla jsi s ním celou noc?"
Přiblížil se ke mě.

Intoxicated - 1. díl

29. prosince 2013 v 21:07 | Kris |  Intoxicated
Přidávám vám novou povídku na pokračování od Kris. Určitě doporučuji přečíst. Myslím, že se do ni 'zažerete' stejně jako já :D Kris má přístup k blogu, proto je možné, že sem tam někdy od ní nějaký ten článek přibude (znám tě šest let, tak doufám, že mi tu nic nevyvedeš :D) I za ní vás prosím o komentáře s vašimi názory :)

Intoxicated

29. prosince 2013 v 21:03 | Kris |  Intoxicated
Protiklady se přitahují. Ona studenka na známé londýnské univerzitě, která žije spořádaným životem, on nebezpečný sprayer, který se nebojí ničeho… Tedy až na to, že ztratí tu, kterou miluje.

První díl


Druhý díl


News about MUSIC WORLD... Ehmm, MY WORLD... (3. díl)

29. prosince 2013 v 14:20 | *En* |  News about MUSIC WORLD... Ehmm, MY WORLD...
Autorku tohot příběhu by potěšily vaše názory, tak je prosím do komentářů napište. Děkuji :)


↑↑ Fotka k tomuto dílu ↑↑

Smolný život

29. prosince 2013 v 14:11 | Dee |  Vaše povídky
Jmenuji se Dorothy, ale všichni mi říkají Dee je mi 12 a moje nejoblíbenější skupina je One Direction. One Direction mě vlastně drží při životě. Nikoho z rodiny nemám všichni umřeli v letadle když letěli ze společné dovolené, kde já jsem naštěstí nebyla. Jsou to sice 2 týdny, ale mě to připadá jako celá věčnost co tu nejsou. Umřeli vlastně kvůli mně protože letěli zpátky na moje narozeniny.

23. díl - 2. část

29. prosince 2013 v 14:04 | Lucie |  Moje Povídka
"Matte? Co ty tady…"
"Vrátil jsem se zpět do rodný země. Ale do UK se zase vrátím, neboj. Už mě nikdy neuvidíš."
Mrkl na mě a zopakoval poslední slova, která jsem mu kdysi řekla, když jsem mu dávala kopačky a měla na mířeno s Lucky do Států.
"No to doufám." Řekla jsem jen, otočila se na podpatku a zmizela co nejrychleji v klubu. Tenhle mi tu náladu zkazil úplně…
"Kris!"
Chytl mě za ruku.
"Říkal jsi, že už tě nikdy…"
Otočila jsem se, ale uviděla zmatenou tvář Liama.
"Promiň, myslela jsem, že jsi někdo jiný. Co se děje?"

23. díl - 1. část

29. prosince 2013 v 14:03 | Lucie |  Moje Povídka
Kris:
"Kris, můžu?"
Ozvalo se, když jsem si ještě v pokoji vybalovala nějaký věci.
Otočila jsem se ke dveřím, kde stál Louis vysmátý od ucha k uchu.
"Jojo. Potřebuješ něco?" Šla jsem k němu.
"No, jen jsem se bavil s kluky. Říkali, že by šli někam do klubu dneska, tak trochu oslavit návrat a tak…"
"Moc ráda bych šla, ale…" Ale co? Jaký důvod si teď vymyslet? Jsem možná těhotná a nemůžu přece pít. A co bych řekla klukům, kdyby mi v klubu nabízeli drink?

Vysvětlení

29. prosince 2013 v 12:37 | Lucie |  Zprávy ode mě pro vás
Konečně jsem úplně doma a doufám, že i celý dnešek budu. Jsem úplně vyčerpaná. Od Štědrého dne jsem se nezastavila a neustále někde byla. To je taky důvod, proč byl tenhle blog málo aktivní. Tímto se opět a znovu omlouvám všem, kteří tu čekali překlady a povídku. Bohužel jsem myslela, že tyto vánoce proběhnou v klidu a já budu moct volno strávit dlouho doma. Bohužel, jediný den, kdy jsem opravdu doma byla byl 24. prosinec a od té doby jsem pořád někde. V pátek mi bylo sděleno, že nás můj bratr pozval na oběd a já se až včera večer (kdy jsme k němu přijeli), dozvěděla, že tam budeme až do dneška. Ke vší smůle ještě nemá zařízený internet, takže tímto děkuji mé milované Kris, která vám tu nechala vzkaz :)

Taky bych vám chtěla něco říct. Já jsem strašně ráda za vaše názory a komentáře k povídce i k překladům. Vážně si toho vážím a děkuji za to. Ale prosím vás. To, že někteří z vás chodí do školy a nemají přes svátky moc učení a máte hodně volného času, ještě neznamená, že ho mají i ti druzí, kteří už mají trochu víc práce. Co se týče pomoci doma i v práci.

Já vím, že ty komentáře typu: kdy už bude další a už konečně přidej ten díl, píšete jen protože jste netrpěliví a zvědaví, jak to bude dál. Ale vážně mě to neovlivní a já, ať chci nebo ne, to neovlivním a díl prostě přidám, až budu mít čas. Pokud napíšu: Nevím, kdy bude další díl, tak to vážně nevím a vy to ze mě nedostanete, protože to vážně NEVÍM.

To samé platí i o překladech. Tento blog, povídka, překlady. Všechno tady je pouze mým koníčkem. Neustále mám pocit, že význam tohoto slova ještě pořád někteří nechápete. Najděte si ho přes google, pokud vám to dělá problém pochopit.

Není to moje práce (i když bych chtěla a dala bych za takovou práci cokoli). Nemám tu žádnou pracovní dobu, žádný plat, žádná pravidla ani podmínky. Tudíž neexistuje žádné pravidelné přidávání překladů! Proto se mě prosím neptejte na to, kdy bude další překlad. Neřeknu vám to. Překládám a píšu, když mám čas. Tak to prosím respektujte a prostě čekejte, kdy se tu něco nového objeví.

Teď k vysvětlení...

Minulý rok k vánocům jsem dostala flashku. 32GB. Skvělé, že? Veškeré soubory jsem měla na ní a chytře jsem si je nedala ještě někam jinam. Bohužel mi tyto vánoce 'odešla'. Počítač i televize ji odmítá načíst. A já na ni měla všechny díly mé povídky. Zapomněla jsem je totiž zkopírovat do počítače. Moje chyba. To je ten důvod, proč jsem vám nejdřív řekla, že tu díl bude. Pak jsem zjistila, že flashka nereaguje a tak jsem nemohla díly přidat. Krom toho, že tam byla povídka, tak jsem tam měla i fotky a některé videa z koncertů v Německu. Věřte nebo ne, ale jejich ztráta mě mrzí víc, než ten blbej příběh.

Na mailu ale nějaké díly povídky mám, takže je dnes opravím a ještě dvou dílů se tady dnes dočkáte.

Zapomněla jsem se zmínit, že Kris se taky nudí (za tohle mě asi zabije :D) a jednu povídku píše taky. Požádala mě, abych ji sem přidávala. Mile ráda to udělám, protože Kris píše úžasně. Vždycky se do jejich povídek začtu. Takže až přidám první díl, tak chci vidět pořádné ohlasy! (:D)

Dnes se taky konečně pustím do překladu těch bonusových videí z This is us.

To je vše. Pokud jsem na něco zapomněla, tak se zeptejte v komentářích :)

Vzkaz

28. prosince 2013 v 17:42 | Kris
Ahoj. Lucka mě pověřila, abych vam vzkázala, že netušila, že dnes bude muset na rodinou akci a domů se vrátí zítra. Takže vysvětlení a další díl povídky sem přidá zítra. Omlouvá se za takové zpoždění. Snad to pochopíte :) Kris

Šťastné a veselé!

24. prosince 2013 v 17:35 | Lucie |  Zprávy ode mě pro vás
Konečně jsem se dostala k tomuto blogu a můžu vám tak popřát ty nejkrásnější Vánoce a Nový rok. Doufám, že u vás vše probíhá v pohodě (u některých možná už proběhlo) a Ježíšek vám nadělí/nadělil, co jste si přáli.

Doufám, že tento blog mi vydrží v dalším roce, co nejdéle (záleží to taky na vás a vaší aktivitě) a já budu podobný článek psát i za rok. No, vzhledem k tomu, že se chystám na vysokou, tak nevím, jak to bude probíhat :)

No nic. Tímto vám přeji krásné Vánoce, spousty dárků, vánoční pohody a příjemně prožité svátky a samozřejmě stejně vydařený Nový rok. Moc to s pitím nepřehánějte, ať vám pak není špatně ;-)

Taky bych chtěla popřát Louimu vše nejlepší k jeho 22. narozeninám. Uplnylo to tak rychle a nemůžu uvěřit, že všichni kluci budou za chvíli celosvětově zletilí (stejně jako to čeká tento - další rok i mě).

To je vše. Prostě si dnešek a zbytek svátků prožijte tak, jak chcete. Hlavně ať jste spokojení vy :)