Leden 2014

Jerry Springer - část 1.

31. ledna 2014 v 20:28 | Lucie |  Rozhovory 1
Tady je to překvápko. Omlouvám se, jestli jste čekali něco víc (nevím, co na blogu s překlady čekat ještě víc :D). Je to první část 1D Kvízu z 1DDAY. Nevím, kdy bude druhá část. Rozhodně se k tomuto blogu nevracím. Pouze jsem se nudila, a tak jsem to přeložila :)


část druhá -->


Intoxicated - 2. díl

28. ledna 2014 v 0:06 | Kris |  Intoxicated
Hello, mám tu pro vás 2. díl mé povídky. Omlouvám se, že to tak dlouho trvalo, ale mám teď hodně učení, takže vůbec nevím, kdy se tu objeví díl další, ale budu se snažit psát tak často, jak to bude možné. Takže... enjoy :)

V noci jsem nemohla vůbec spát, protože jsem pořád přemýšlela co se teď bude asi dít. Zayn si teď nejspíš myslí, že spolu doopravdy chodíme, ale já jsem to udělala jenom proto, aby neublžil Tomovi. Nebo ne?!
,,Můžu?" klepala Lucka na dveře. ,,Ano," ležela jsem v posteli. ,,Potřebuju si s tebou promluvit," přisedla si za mnou. ,,A o čem? Jestli je to kvůli tomu, že jsem včera sama odešla, tak promiň, al--"- ,,Ne, to mi nevadí, že jsi odešla dřív, jde o to s kým jsi odešla," že mi to nedošlo hned. ,,Proč jsi mi neřekla, že chodíš s tím největším grázlem z okolí?" protočila jsem v oči sloup. ,,To že to on řekl, neznamená, že je to pravda," Lucka nahodila nechápavý výraz. ,,Já s ním nechodím. Potkala jsem ho ten den, jak jsem přišla později domů, nic víc," zasmála se. ,,Nic víc? Tak proč sakra rozhlašuje, že spolu chodíte?" nehodlám říct všechno co se stalo, je to můj problém, kter si taky sama vyřeším. ,,Mě se neptej," Lucka si stoupla a šla ke dveřím. ,,Jestli ho uvidím někdy u našeho domu, tak volám policii," odešla pryč. No super, teď se ještě budu dohadovat se svoji nejlepší kamarádkou. Uslyšela jsem bouchnutí dveří, Lucka někam šla. ,,To bude dobrý, klid..." řekla jsem nahlas. Běžela jsem rychle k oknu, abych se podívala, jestli fakt odešla. ,,Co..." málem mi vypadly oči z důlků.

TED je zpět

25. ledna 2014 v 14:56 | Lucie
Dostala jsem od vás spousty e-mailů a vzkazů s prosbou se zveřejněním článků, co se týkají TEDA. Rozhodla jsem se, že vám vyhovím a rubriku můžete opět v měnu vidět. Je mi úplně jedno, zda tomu věříte nebo ne. Zda si myslíte, že jsem si to vymyslela. Je mi to vážně ukradené. Pouze vyhovuji přání většiny ;)

26. díl

23. ledna 2014 v 14:44 | Lucie |  Moje Povídka
Kris:
"To je takovej…"
Kroutila Lucy hlavou, když seděla u mě v nemocnici, po tom, co jsem ji řekla o mém rozhovoru Zayna a jeho reakci na mé těhotenství.
Nedokázala jsem na to nic říct. Jen jsem kývla hlavou a utřela si oči, z kterých mi ještě pořád nepřestaly téct slzy.
"Notak." Přišla ke mě a objala mě. "Ten ti nestojí ani za jednu jedinou slzu. Ty se teď musíš pořádně prospat. Odpočinout si, rozumíš?"
Podívala se mi prosebně do očí. Znovu jsem přikývla.


Niall Horan - We Love Pop (únor/březen 2013)

14. ledna 2014 v 20:19 | Lucie |  články, rozhovory
Tímto se s vámi loučím. Kdo ví, třeba se později k tomuto blogu vrátím ;)
Niall: 'Chtěl jsem si nechat na zadek vytetovat 'Vyroben v Irsku.''

Zayn Malik - We Love Pop (únor/březen 2013)

14. ledna 2014 v 20:15 | Lucie |  články, rozhovory
Zayn: 'Justin Bieber si myslí, že je super něco s námi podniknout.'

Louis Tomlinson - We Love Pop (únor/březen 2013)

13. ledna 2014 v 21:30 | Lucie |  články, rozhovory
Louis: 'Klíčem k dobrému vztahu je být nejlepšími přáteli.'

Liam Payne - We Love Pop (únor/březen 2013)

13. ledna 2014 v 20:40 | Lucie |  články, rozhovory
Liam: 'Nechci, abychom skončili kvůli hádce.'

@1DTED

13. ledna 2014 v 20:36 | Lucie

Tohle je lidem, kteří mi věřili. Není to mířeno těm, kteří ne nebo si mysleli, že lžu nebo nováčkům, kteří tento vzkaz čtou a nemají ponětí, kdo jsem nebo proč mi lidi věřili. Každý, kdo mi věřil, pro to měl dobré důvody. Poptejte se jich.

Sdělím vám tu pár věcí.

Když jsem s tímto začal, měl jsem jen jeden cíl. Pomoci VÁM poznat pravdu za One Direction. Ne tu falešnou "pravdu" o klucích, kteří podle některých skrývají svou homosexualitu, berou drogy, využívají lidí, jsou řízení managementem a užívají si tzv. grupáče všude možně, protože tohle všechno není pravda. Tohle se u One Direction neděje. Byl to blog, který vám říkal pravdu o pěti normálních klucích s chybami i klady. Nevznikalo tu žádné drama. Žádné braní drog ani utajované zamilované páry mezi kluky ve skupině, ani se nestali součástí 'iluminátů'. Takhle to není. To je jen to, co jste si vy, fanoušci, vymysleli ve vašich hlavách a teď si myslíte, že to tak je. I když jste hodně daleko od skutečnosti.

Po tom, co jsem se vám snažil vysvětlit, jak je to skutečně s jakoukoli fámou, začali lidé zpochybňovat mou legitimitu. Takže nějakou dobu jsem vám ji neustále dokazoval. Upozorňoval jsem vás na budoucí akce, řekl jsem vám o rozchodech a vztazích, ještě než se dostali na veřejnost. Sděloval jsem vám informace o vystoupeních a plánech, světových tour, vztazích na jednu noc, kamarádstvích, o smlouvách. Nikdy jsem nelhal. Věděl jsem, že vás musím přesvědčit, abyste mi věřili, takže jsem vám to dokazoval takhle. A to vás všechny přivádí k jedné otázce. K pravidlu číslo jedno… Kdo jsem?

Nedělám tohle pro získání pozornosti, protože tohle je můj vzkaz na rozloučenou. Nemám co ztratit. Nic z toho nezískám. Na nějakou dobu o mě neuslyšíte. Možná už vůbec. Sdělím vám tu nejupřímnější pravdu, ale svou identitu si nechám pro sebe. Jsem kamarádem jednoho z kluků, kdo je momentálně ve vztahu. Taky mám blízko k jeho přítelkyni, která má a zná přístup k tomuto účtu. Já jsem ale jeho hlavní majitel. Bydlím v Londýně. Během Take Me Home tour jsem s kluky cestoval. Veřejnost mě neviděla. Nejsem management. Nejsem součásti vydavatelství. Nic mi z tohoto nevzejde. Tohle není nic víc než jen upřímná pravda.

Hlavním důvodem mého konce je, že už tento fandom není tím chaosem, jakým byl v začátcích 'TEDA'. Takže už mě nepotřebujete tak moc, jako dřív. Už tu nejsou žádné populární vágní blogy a lidé přemýšlí, než nějaké fámě uvěří. Nejvíce otázek, které jsem dostával, se týkaly milostného života a ne jejich kariéry, zdraví nebo cítění. Už nejsem zdrojem vyjasňovaní fám. Mé účty se staly místy, kam jdete, když se chcete dozvědět o všech těch tajemstvích nebo budoucích plánovaných akcích.

Takže, na chvíli vás opouštím. Netuším, zda se někdy vrátím. Můžete mi věřit, nemusíte. Nejsem tu, abych vás přesvědčoval věřit mi. Tohle je pouze adresováno mým Little Shits. (pravidelný návštěvník jeho blogu = moje pozn.)
Předtím než zmizím, vám chci popsat jednotlivě kluky ze skupiny. Kdo jsou jako lidi. Jejich chyby a jejich klady. Dělám to jen proto, že někteří lidé rádi věří těm špatným věcem o klucích. V budoucnu se vraťte k těmto popisům, předtím než uvěříte nějakému drbu a pamatujte si, co vám o těchto klucích řeknu.

Předtím, než uvěříte nějakým fámám, vraťte se k tomuto článku a připomeňte si, jací tito kluci skutečně jsou.

Zayn:
Zayn je velkorysý a hodný. Má docela rád soukromí. Je to rodinný typ. Žije tak trochu bohémským stylem a je bláznivě zamilovaný do Perrie. Je vtipný a hlučný, ale někdy je taky hodně náladový. Nemá rád pozornost. Ať už pozitivní nebo negativní. Rád zůstává mimo střed pozornosti, protože si je vědom svých chyb a taky té kritiky. Miluje životní styl One Direction. Hodně často je unavený, rád spí a je tím klukem, který by s radostí dělal o hodně míň koncertů. Rád kouří, rád si dá trávu. Přátelé z jeho domova užívají dost tvrdé drogy. Někteří z nich jsou dealeři. Dělá ho to závislým? Ne. Dříve už tvrdé drogy užil, ale není na nich závislý a neužívá je často. Podvádí. Ne proto, že je špatný člověk nebo, že by chtěl ublížit Perrie. Zažívá těžké časy ohledně vyrovnání se s takovou dávkou slávy, peněz a dívek najednou… a to hlavní - miluje sex. MILUJE užívání si v posteli a to je důvodem, proč podvádí. Vím, že někteří z vás si myslí, že podvádění není možné, pokud někoho milujete, ale vždycky je výjimka, co potvrzuje pravidlo. Opravdu moc miluje Perrie. Už se mění. Pomalu. Pro ni. Ona ho dělá lepším člověkem. Bude to trvat, ale on na tom pracuje. Dostává se sem.

Niall:
Nialla hodně trápí to, co by si mysleli fanoušci, kdyby byl ve vztahu. Proto nikdy o něm neuslyšíte, že by se s někým vyspal nebo s někým chodil. Většinou to totiž drží v tajnosti, co nejvíc to jde. Někdy dokonce posílá ven Harryho s dívkou, o kterou má zájem, aby si všichni mysleli, že ona je s Harrym. Na veřejnosti už s někým chodil. Třeba s Amy. Nikdy ale neřekl, jestli jsou jen přátelé nebo něco víc, protože nechtěl, aby od vás dostávala výhružky. Jsem přesvědčen, že se přes to brzy dostane. Má rád holky jako každý jiný normální kluk a spává jen s těmi, které zná. Ne s náhodně vybranými fanynkami. Miluje 1D. To není novinka. Zbožňuje svůj životní styl, miluje fanoušky, miluje tu pozornost, miluje koncerty, miluje cestování, miluje navštěvování přátel a pití s nimi, zbožňuje vše, co tohle kouzlo obsahuje. Někdy se mu to dostane do hlavy. Ale je to hodnej kluk; tak laskavý a srdečný. Nemůžete si pomoct, ale chcete se s ním kamarádit a smát se s ním. Miluje setkání s fanoušky.

Harry:
Co se týče Harryho, tak je to přesně tak, jak vidíte. Miluje svoje fanoušky. Hrozně moc miluje, když se s vámi všemi může setkat. Možná nemá čas přečíst si každý dopis od vás, ale zbožňuje dárky, miluje pozornost, kterou mu věnujete. Je drzý, je milý, je okouzlující, hodný a chytrý. Je hodně chytrý. Vždycky přemýšlí dopředu. Jeho mysl pracuje jako hra šachů. Už má plány pro svou budoucnost, která zahrnuje sólo kariéru, ale strašně moc miluje stát na pódiu s kluky. Je to rodinný typ. Už dvakrát byl zamilovaný. Teď je ale sám a užívá si to. Rád chodí ven, baví se a flirtuje s holkami, a proto vy věříte, že s TOLIKA spí. Ale teď vám říkám, že to není pravda. Ano, už párkrát to udělal, ale ani zdaleka se to nerovná tomu počtu, jaký si myslíte, že to je. Během TMH turné v Americe můžete spočítat na prstech jedné ruky, s kolika holkami se za tu dobu vyspal. Vy věříte, že se vyspal s hodně holkami jen proto, že věříte těm dívkám, které to říkají. Věříte, že to je velké číslo, proto všem těm drbům věříte. Během UAN turné spával s holkami hodně často, také zažil už pár sexů ve třech. Dříve takový byl. On už není tím, čím byl kdysi. Vždycky se ohledně holek choval drze, ale teď už zná a respektuje hranice. Vy věříte, že měl spoustu "grupáčů" protože sebou na párty bere přátelé a fanoušky a tihle fanoušci se pak chovají tak, aby to vypadalo, že se s nimi vyspal. A přitom se prostě jen bavili na párty. Je přátelský, rád chodí na párty. Nesnáší, když si o něm tohle fanoušci myslí. Nesnáší všechny tyhle drby o něm. Takže se jimi nekrmte. Neubližujte mu ještě víc tím, že budete šířit falešné informace o počtu dívek, o kterých se špatně domníváte, že s nimi něco měl. Dělá booty calls (zavoláte někomu, za účelem schůzky a sexu -moje pozn.) jen s kamarádkami, které zná už dlouho. Je jich opravdu málo a nikdo z nich není fanoušek a neodehrávají se žádné grupáče.
Liam:

Liam už od začátku vždycky přemýšlel o tom být sólo zpěvák. Když byli dáni 1D dohromady, tak mu to zabralo nějaký ten čas než si zvyknul sdílet tu pozornost s ostatníma ze skupiny. Ale je opravdu rád, že to udělal. Všechny čtyři kluky miluje, i když se vztahy mezi každým z nich změnily. Liam je nejistý. Nikdy nebyl úplně šťastný s tím, jak vypadá. Vždycky to cítil tak, že je nejmíň oblíbeným členem ve skupině. Ví, že jeho hlas je eso, ví, že ho fanoušci zbožňují, ale vždycky to cítil tak, že ta pozornost veřejnosti je lepší pro ostatní kluky. Momentálně mu pomalu ale jistě přibývá sebevědomí a vychází ze své schránky. Mezitím ale dělá chyby. Říká věci, které by neměl a chová se tak, jak by neměl. Ale pracuje na tom. Snaží se sám sebe najít a zvyknout si na fanoušky a srovnat se s tím, že je středem pozornosti. Svoje fanoušky strašně moc miluje. Jen je často prostě unavený. Potřebuje pauzu a ví to. Zažíval celkem těžké období zvykáním si na turné. Hlavně z toho důvodu, jak moc ho emočně vyčerpávaly poslední měsíce s Danielle. On chce být prostě tím nejlepším Liamem. Snaží se najít sám sebe a cítit se ve své kůži sebejistě. Což se mu daří a je milé vidět ho dospívat a stávat se takovou úžasnou lidskou bytostí.

Louis:
Louis se před vámi vždycky chová drze, ale skutečně je celkem sladký. Je to medvídek. Je milý, citlivý a romantický. Je to mamánek a k slzám mu chybí domov každý den, kdy je pryč. Chybí mu jeho přítelkyně, jeho sestry, jeho máma, jeho rodina. Rád zkouší hranice a rád si hraje s fanoušky… ale teď už se toho stalo moc. Téma Larry ho obrovsky zasáhlo. Nepochopil, proč lidé pochybují o jeho sexualitě a proč ho dívky nevidí tak, jako ostatní kluky ze skupiny. Nepochopil, proč tento chybný obrázek a identita o něm mohla vyústit v tolik nenávisti k jeho rodině a přítelkyni, kterou zbožňuje do posledního kousku. Brání se, když té nenávisti je už hodně. Když se to vymklo kontrole, nemohl dělat nic jiného než sledovat ubližující komentáře směřované jeho mámě a přítelkyni den po dni. V prosinci to byl zlomový bod a on se rozhodl zůstat mimo Twitter. Má pokrk turné. Nesnáší ho, protože je úplně vyčerpaný. Nesnáší vstávání, být daleko od domova, to, že každý večer mají koncert, tu nenávist, tu pozornost. Je unavený. S tímto si ale váží každičkého z vás. K fanouškům není hrubý, protože je špatný člověk. Je hrubý k fanouškům, protože je často hodně unavený. Dostává se ke svým hranicím. Prosím neodsuzujte ho na základě nějakých chyb. Milujte ho a zůstaňte po jeho boku. Nekritizujte ho, nevymýšlejte si věci o jeho sexualitě a pro lásku boží… neposílejte už mu nebo jeho milovaným nenávist.
Těchto pět kluků se navzájem zbožňuje. Vyrůstají spolu a už si nejsou tak blízcí, jako dřív. Ale pořád jsou bratry. Pořád spolu občas tráví volný čas. Je mezi nimi chemie. Navzájem by pro toho druhého udělali cokoliv. Jen se od sebe odcizili. Jsou to skvělí kluci. Milují vás, své fanoušky, a jsou si vědomi toho, že by nebyli tam, kde jsou, kdyby nebylo vás. Oni potřebují pauzu. Ale jako 1D zůstávají další tři roky.

Prosím, nahlížejte na lidi tak, jací skutečně jsou. Ne podle toho, co jste si vytvořili v hlavě. Dělají chyby, nejsou perfektní. Ale nikdy nevěřte těm přehnaným drbům o nich, co vznikají.

Ještě jedna poslední věc…

Žádné z jiných blogů, které odhalují, neříkají pravdu. Ani žádné takové twittery ne. Žádné z těch 'znám lidi a mám svý zdroje' účty nejsou pravdivé. ŽÁDNÉ. Nikdy nebudou. Takže už v tuto pitomost nevěřte. Nahlížejte na kluky tak, jací skutečně jsou. Nahlížejte na ně jako na skvělé lidi, kterými jsou. A užívejte si tu hudbu, která se vám brzy dostane.

Uvidím vás, až vás uvidím.

Dříve či později…

-1DTED