Březen 2014

That Moment

31. března 2014 v 20:24 | Lucie |  Zprávy ode mě pro vás
Právě jsem dokoukala reklamu na novou vůni 'That Moment'. Video se mi podařilo získat celé (má skoro 7 minut) a okamžitě se pouštím do překládání. Pokusím se ho do zítra přeložit a umístit sem na web. Takže, kdo má o překlad zájem, ať kontroluje tento blog :)

Návrat

31. března 2014 v 15:38 | Lucie |  Zprávy ode mě pro vás
Znovu vás zdravím :)

Předem bych chtěla poděkovat všem, kteří mi v minulém článku zanechali spoustu úžasných komentářů. (Vím, že jsem vám děkovala už tam, ale jen pro případ, že to někdo nečetl, to píšu znovu sem :D) Všech těch vzkazů si vážím. Věděla jsem, že možná pár lidí sem ještě chodilo, ale že tolik? No way. Takže znovu obrovský dík patří hlavně vám :)

Tímto se tedy vracím k překládaní, blogu, povídce. Prostě ke všemu. Budu tu dělat menší úpravy, co se týče obsahu blogu. Pár článků možná zmízí, tak se nedivte, když narazíte na nějaký smazaný. Taky trochu upravím pár rubrik, tak se předem omlouvám, kdyby něco nešlo, tak jak mělo. Budu se snažit upravit vše rychle.

Co se týče kopírování/kradení mých překladů. Je mi to jedno. Jen bych vás chtěla poprosit. Pokud někde uvidíte překlad se zdrojem mého blogu, tak jej prosím nesledujte. Ignorujte uživatele, který ta videa krade. Klidně ho nahlašte, napište mu zprávu... Co chcete. Ale hlavně jeho videa nesledujte. To samé platí i o stránkách na facebooku, twitter účtech, tumblr, kdekoliv na netu. Pokud někdo bude propagovat kanal uživatele, který krade mé překlady, tak prosím majitele těchto stránek informujte, že sdílí kradenou práci. Nebo o tom informujte mě a já už si to nějak vyřeším sama. (Nemusíte tak riskovat bloknutí atd.)

Nevím, jak to ještě bude dneska. Nějak mi blbne počítač. Mám skoro přeložený rozhovor s Harrym, ale bohužel se něco stalo a mě nejdou nahrávat videa na žádný server na internetu. Musím se dostat na počítač jiný. Takže nového překladu se dočkáte spíše zítra nebo až se mi podaří problém vyřešit.

Tak, to je asi vše. Znova opakuji, že pokud máte nějaké dotazy, připomínky, cokoliv tak mi pište na můj ask (NE NA MAIL PROSÍM).

Zatím se mějte krásně :)

Chodí sem ještě někdo?

20. března 2014 v 20:34 | Lucie |  Zprávy ode mě pro vás
Zdravím Vás :D

Jen jsem Vám chtěla říct, že dost přemýšlím o návratu k překládání i k tomuto blogu. Pokud ještě teda někdo zbyl a o mé překlady má zájem :D

Pouze o tom PŘEMÝŠLÍM, NEVRACÍM SE! Zatím :)