Červenec 2014

Through The Dark

15. července 2014 v 20:46 | Lucie |  Midnight Memories

VIDEO NELZE PŘEHRÁT NA BLOGU, KLIKNĚTE→SEM← PRO PŘEHRÁNÍ PŘEKLADU

(Na stránce videa doporučuji změnit kvalitu přehrávání - z 240 na 720 - úplně dole v rohu :))

Right Now

15. července 2014 v 20:34 | Lucie |  Midnight Memories
Pokud vám video nejde přehrát na blogu, tak klikněte --> SEM--

Pokud vám nejde přehrát překlad na youtube, tak zkuste --> tento odkaz <--

Don't Forget Where You Belong

15. července 2014 v 20:32 | Lucie |  Midnight Memories
Pokud vám nejde video přehrát tady na blogu, tak klikněte --> SEM


--

Pokud vám nejde přehrát překlad na youtube, tak zkuste tento --> odkaz <--Report z 1D koncertu v Düsseldorfu - UPDATED

7. července 2014 v 18:49 | Lucie |  Zprávy ode mě pro vás

VEŠKERÉ MÉ FOTKY Z KONCERTU JSEM DALA NA FACEBOOK TOHOTO BLOGU. NAJDETE JE → TADY ←

Takže, jak bych začala…
Nevím, jestli stojíte pouze o článek z koncertu nebo z celého mého výletu do Düsseldorfu. Tak se zaměřím pouze na koncert a ty ostatní věci vezmu tak rychle :)
Do Německa jsme společně s Kris odjížděly v pondělí 30. června z Prahy - Florenc ve 23:00 večer. Dokonce jsme později v autobuse zjistily, že nejsme jediné. Před námi seděly dvě dívky, které podle všeho také jely na koncert.
Po cestě trvající příšerných 11 hodin jsme v úterý 1. července kolem desáté ráno dorazili na autobusové nádraží v Düsseldorfu, odkud jsme po malých komplikacích odjely tramvají na náš hotel. (Asi půl hodinu nám trvalo najít automaty na jízdenky - které, jak jsme zjistily - nejsou úplně na každé zastávce, takže jsme se musely i s věcmi projít 'až' na hlavní vlakové nádraží, kde už lístky k prodeji byly.) Další půlhodinu nám zabralo se od zastávky u hotelu, na kterou jsme poté tramvají dojely, dostat přímo do hotelu.
Po ubytování se jsme šly rovnou do postele, protože jsme po cestě v autobuse naspaly za celou noc možná dobrou půlhodinku (a to je ještě moc :D). Kolem čtvrté odpoledne jsme se rozhodly podívat se na Esprit Arénu, kde měl být druhý den koncert. U našich lístků byl 'VIP vstup', takže jsme potřebovaly přesně vědět, kde to asi bude.
Měly jsme totiž tzv. 'Rock Me Early Entry Tickets', což jsou vlastně VIP lístky, při kterých vás pustí do arény dříve, než držitelé normálních a obyčejných lístků.
Také máte jisté místo v červené nebo modré zóně (před pódiem). K tomu ještě dostanete 'Exkluzivní dárek' a takovou visačku na krk (na obrázku).
↑VIP Visačka↑

(celý článek)