Září 2015

Liam pro Attitude

12. září 2015 v 22:53 články, rozhovory
NEW DIRECTION


Zatímco jsme jej zvolili nejvíc sexy mužem roku při cenách našeho časopisu konaných příští měsíc. V tomto exkluzivním rozhovoru Liam Payne s námi probírá, jak se drží nohami při zemi i přes slávu, proč určitě není homofobem, a jaká budoucnost čeká jeho skupinu.

Uskutečnění tohoto exkluzivního světového rozhovoru a focení trvalo dlouho. Po měsících vleklých vyjednávání ta chvíle na náš horlivě očekávaný rozhovor s jedním z nejžádanějších mužů světa konečně nadešla. Stal se taky výhercem ceny Attitude za Nejvíce sexy muže roku.

A pro Attitude je tohle velkolepé - vlastně pro jakýkoliv časopis by to tak bylo. Tento rozhovor je totiž jediný, který nám poskytl Liam sám, od prohlášení skupiny o chystané pauze od března příštího roku. I když jsou někteří lidé přesvědčeni, že i tak jde o konec skupiny (eer, netvrdily náhodou Spice Girls, že si dávají pauzu, aby se mohly věnovat sólo dráze?), my jsme přesvědčeni, že tomu tak není. ("Trvá to pět let a je na čase dát si velmi zaslouženou pauzu." Liam nám později prozradí. "Samozřejmě, že zase budeme pracovat spolu. Nerozpadáme se. Jen si dáváme na chvíli oddech.")

Zatímco dlouhovlasý mladík Harry Styles je v tisku označován za největšího hezounka skupiny, je to vlastně Liam (22) z Wolverhamptonu, kterému se dostává pozornosti od nás gayů. Od toho, kdy se zbavil svého Bieber účesu a nahradil jej kratším, Liam rozkvětl z puberťáka v pohledného, sebevědomého muže.

Nezaujal nás ale jen hlavně ten elegantní vzhled mladého kluka; tak jako jeho neurvalý způsob života. Možná se jeví jako praktický typ Garyho Barlowa. Rozhodně se ale nebojí vyjádřit, co si myslí. Neustále se opakující nejupřímnější vlastností, která ho několikrát dostala do problémů. Už ani nepočítáme, kolikrát pomocí Twitteru vynadal svým hlučným fanouškům, protože mu nedovolili spát a neustále se objevovali u jeho bytu v době volna. Ale ve světě předstíraných úsměvů popových hvězd, je příjemné narazit na nějakou, která nemá strach tuhle masku falešného úsměvu občas sundat.

Nicméně - z té horší stránky - už byl kvůli pár neshodám několikrát obviňován z homofobie. To způsobilo zájem ze strany jeho gay fanoušků. Minulý rok byl Liam kritizován za vyzdvihnutí 'Duck Dynasty', co se týče jejich rodinných hodnot. A v tom samém týdnu praotec rodiny Phil Robertson (člen Duck dynasty - moje pozn.) vyřkl pár podezřelých homofobních komentářů. Výsledkem byla palba plná nenávisti od fanoušků. Liam se pak pokusil napsat pár tweetů na svou obranu. Nedávno byl obviňován za znepřátelelní si lesbiček mezi jeho fanoušky, když při koncertu řekl několika lidem zejména ženského pohlaví, že se s jednou z jeho oblíbených písní nemůžou ztotožnit, protože je o zamilování se do dívky. Opět se pak na Twitteru pokusil bránit svou čest.